Історичні медалі: збірна України з сокки вийшла до фіналу Чемпіонату світу

Збірна України з сокки. Фото: facebook.com/SoccerUA

Збірна України стала срібним призером чемпіонату світу з сокки у 2023 році. У фінальному поєдинку українці програли команді Казахстану. Про результат фіналу Socca World Cup розповідається у програмі "Коло спорту" на каналі "Дім".

Це був другий такий турнір для нашої команди — вона здобула у німецькому Ессені сім перемог поспіль, у тому числі над фаворитами — бразильцями. Основний час матчу з Казахстаном завершився з рахунком 2:2, а в серії булітів суперник здобув перемогу з рахунком 1:2.

"Срібло" — найкращий результат української команди в історії турніру. На попередній, дебютній світовій першості 2022 року, "синьо-жовті" дійшли до чвертьфіналу.

Сокка — це різновид мініфутболу, де грають команди у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин. Від мініфутболу відрізняється кількістю гравців та розміром поля.