Історична перемога: як у соцмережах відреагували на вихід України в 1/4 Євро-2020

Победа украинской сборной. Фото: Facebook

Збірна України з футболу вперше в історії пробилася до чвертьфіналу чемпіонату Європи. Напередодні команда обіграла гравців Швеції з рахунком 2:1. Переможний гол на 121-й хвилині забив Артем Довбик. Ця подія викликала неймовірну хвилю емоцій. Перемогу українських футболістів активно коментують і обговорюють у соціальних мережах.

Редакція каналу "Дом" зробила огляд реакцій та відгуків на феєричну перемогу української національної збірної.

Пересічні українці також не приховували своїх емоцій в соцмережах, які переповнені словами захоплення збірною.

Варто зазначити, що обговорення перемоги збірної України тривало і в групах на окупованих територіях — в ОРДЛО та Криму. Тут, звичайно, постів одиниці, й вболівальники задля безпеки використовують "ніки" або псевдоніми. Однак слова підтримки теж не рідкісні.

Їхні опоненти, які на Євро-2020 підтримували збірну Росії, намагаються такі діалоги переводити у політичне русло. У підсумку, дискусії відходять від теми футболу та перетворюються на ідеологічні баталії. Особливо яскраво це проявляється при обговоренні нової форми збірної України — з гаслами: "Слава Україні" та "Героям слава".

Нагадаємо, 3 липня в Римі українська збірна зіграє з командою Англії у чвертьфіналі Євро-2020.