Лілія Ребрик

Ведуча телеканалу "Дом"

Лілія Ребрик народилася в Чернівцях. З дитинства мріяла зовсім не про телебачення та кіно — Лілія бачила себе продавчинею панамок і в майбутньому директоркою універмагу. А ось батьки дівчинки хотіли, щоб старанна та наполеглива Ліля освоїла професію лікарки. 

Закінчивши школу з золотою медаллю, музичну школу з відзнакою та отримавши звання майстра спорту з художньої гімнастики, дівчина твердо вирішила, що ні в магазині, ні в лікарні, ні на навіть в музичній діяльності вона себе не бачить, а бачить вона себе на театральній сцені. 

У 2001 році Лілія Ребрик закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого й одразу почала працювати в Київському академічному "Молодому театрі". 

Вже за кілька років зірка сцени зрозуміла — театру їй замало. Так в її кар’єрі з’явилось телебачення. У 2006 році молода актриса стала ведучою "Прогнозу погоди", з 2008 по 2016 рік була ведучою талант-шоу "Танцюють всі!", з січня 2009 року вела програму "Неймовірні історії кохання". 

Талановита Лілія Ребрик швидко стала телезіркою. У 2011 році отримала запрошення взяти участь у шоу "Танці з зірками". Пару їй склав хореограф Андрій Дикий. Вся країна стежила за тим, як стрімко розгортався їхній "роман" на паркеті. Стосунки переросли в міцний шлюб, в якому Ліля та Андрій виховують двох чарівних доньок. У 2017 році Лілія Ребрик стала ведучою ранкового шоу "Ранок з Україною".

Окрім роботи в театрі та на телебаченні, працьовита і невтомна Лілія Ребрик встигає зніматись в кіно і серіалах. Серед найвідоміших: "Останній москаль", "Догори дриґом", "Папаньки", "Копи на роботі", "Великі Вуйки", "З ким поведешся" та багато інших. 

До команди проєкту "Ранок Вдома" на телеканалі "Дім" Лілія Ребрик долучилась у непрості для України часи. Зірка запевняє — гарний настрій і позитивне мислення — це ще один крок до перемоги, а отже не зайвим буде зустріти новий день у компанії улюблених ведучих. 

"У цей важкий час так хочеться добрих новин та емоцій. І тому моя зустріч з глядачами стає зараз у мільйон разів бажанішою! Я щаслива, що скажу їм: "Доброго ранку!" Потім це, мабуть, буде одним із моїх найтепліших спогадів цього воєнного періоду! Отже, від понеділка у будні ми прокидатимемось разом, говоритимемо про найважливіше у нашому житті, разом переживатимемо радощі і, на жаль, горе, згуртуємось ще сильніше, витримаємо, вистоїмо і будемо разом йти до перемоги!" — ділиться Лілія Ребрик.

Прямий ефір