Експеримент, який змінив життя бібліотекарки — історія чемпіонки України з бодибілдингу

Діана Хаджирадєва. Скриншот: kanaldom.tv

46-річна спортсменка Діана Хаджирадєва доводить, що сила жінки точно не в її слабкості. У 45 років колишня бібліотекарка стала чемпіонкою України з бодибілдингу. Шлях на п'єдестал почався з експерименту під час пандемії коронавірусу, йдеться у матеріалі "Ранку Вдома".

За освітою Діана Хаджирадєва вчителька початкових класів. П'ять років працювала в селі Кам'янка, потім переїхала до Ізмаїла, де влаштувалася бібліотекою. Там жінку називали бунтаркою, адже вона була дуже енергійна. Завжди влаштовувала на роботі якісь заходи.

"То була творча робота. Ми там багато заходів організовували. Потім почалася пандемія. Ми вже не змогли збирати людей у такій кількості, які ми збирали", — пригадує бодибілдерка Діана Хаджирадєва.

Жінка сама перехворіла на коронавірус, після чого втратила сили. Опанувати себе вирішила за допомогою спорту. Записалася до тренажерного залу.

"Це був якраз мій вихідний в бібліотеці, і я пішла в спортзал. Після першого заняття я почувалася щасливою. Після того, як я відчула цей викид дофаміну, мені захотілося ще більше працювати у залі", — додає спортсменка.

Тренер Діани побачив у жінці потенціал й надихнув її зайнятися спортом професійно. Так вчителька пройшла курси у Федерації бодибілдинг Одеської області та почала експериментувати з тілом. Найважчим для Діани були не силові вправи, а режим. Діана почала пити чотири літри води на день та розписувати раціон за годинами.

"В мене великі порції. Коли люди думають, що для схуднення треба менше їсти, вони помиляються. Порція залежить від складу продуктів. Якщо це продукти, які природні та мають відношення до моєї ваги та фізичного навантаження, то це вже зовсім інші цифри. Можна їсти мало і набирати вагу, а можна їсти багато й отримувати для організму все, що потрібно", — зізнається Діана Хаджирадєва.

Торік Діана Хаджирадєва наважилася взяти участь у першому в житті змаганні. Окрім фізичної форми, треба було навчитись позувати, аби на сцені вигідно продемонструвати м'язи. Цього жінку навчила атлетка, з якою вони також познайомилися у тренажерному залі.

Наполегливість узяла своє. У віці 45 років Діана стала чемпіонкою України з бодибілдингу. Нині вона виховує сина підлітка та продовжує брати участь у змаганнях. Зараз тренується з чемпіонами України. Також бодибілдерка допомагає жінкам зміцнювати своє тіло. Працює фітнес тренеркою та займається контролем їхнього харчування онлайн.

Читайте також: У Києві відкрилася виставка The Will to Win, присвячена участі українських спортсменів в Олімпіаді-2024

Медіа-партнери
Прямий ефір