Чемпіон НБА і персні допомоги: інтерв'ю зі Станіславом Медведенком, який зібрав мільйони гривень для дітей

Станіслав Медведенко. Фото: kanaldom.tv

Влітку дворазовий чемпіон НБА у складі "Лос-Анджелес Лейкерс" Станіслав Медведенко виставив на благодійний аукціон свої чемпіонські персні. Лот придбали за понад 9 мільйонів гривень. Наскільки важким було рішення продати персні та на що підуть виручені кошти Станіслав Медведенко розповів у інтерв'ю програми "Коло спорту". 

Ведуча — Діана Кондратюк.

— Наскільки важким було для вас рішення виставити на продаж персні НБА?

— В моєму районі на одній із найвищих будівель був пункт чергування. Ми слідкували за стратегічно важливою дорогою — Броварським проспектом. Це був час на те, щоб переосмислити своє життя. Я зрозумів, що ці "земні" речі мають працювати на нашу державу і націю. Я подумав: "Якщо зараз щось трапиться, то що мені ті персні?". Тоді я вирішив зв'язатися з моїм колишнім клубом "Лос-Анджелес Лейкерс" і виставити їх на аукціон.

Персні НБА Станіслава Медведенка. Скріншот: kanaldom.tv

— Вдалося виручити понад дев'ять мільйонів гривень. На що підуть ці кошти?

— Ми робимо реабілітаційні табори для дітей з окупованих територій, для тих, чиї батьки служать в ЗСУ, а також для тих дітей, котрі втратили батьків або одного з них через збройну агресію РФ. Один із цих таборів відкриється відразу після Нового року. В ньому працюватиме психолог. Наша ціль — прийняти в цих таборах близько 400 дітей. Також допомагаємо відновлювати спортивну інфраструктуру. Будемо відбудовувати спортивний зал в одній із чернігівських шкіл, а також закуповувати спортивний інвентар і передавати його в навчальні заклади. Держава усі наявні кошти направляє на армію, тому ми обрали саме такі напрямки роботи.

— Якою, на вашу думку, буде Україна після перемоги?

— Хочу, щоб наша країна і українці стали успішними, щоб Україна стала тою країною мрій, якої ми бажаємо. Без агресії та без війни.

Читайте також: Українські спортсмени, що доєдналися до президентської ініціативи UNITED24

Прямий ефір