Актор, що зіграв Араґорна у "Володарі перснів", одягнув футболку з українським тризубом на кінофестиваль у Глазго 

Віґґо Мортенсен. Фото: gettyimages.com

Американський актор Віґґо Мортенсен, котрий зіграв Араґорна з "Володаря перснів" вдягнув футболку з українським тризубом на кінофестиваль у шотландському Глазго. Про це пише Укрінформ, передає телеканал "Дім".

На червоній доріжці Мортенсен з'явився у футболці з тризубом та заявив про свою підтримку України, засудивши російську агресію. 

"Ми підтримуємо їх (українців, — ред.) проти російської агресії, проти людей, які їй потурають. У Росії, а особливо за її межами", — сказав він.

Також він записав окреме відео для фандрейзингової платформи United24.

"Два роки смерті, руйнувань і немислимих страждань для народу України. Те, що будь-хто в країні мого народження, США, або в будь-якій іншій країні світу може ігнорувати варварство, захоплення землі Путіним та його урядом, для мене незрозуміло — цього не можна пробачити. Я підтримую народ України та його прагнення до територіальної цілісності. Хай живе вільна Україна", — заявив актор у відеозверненні.

Читайте також: Це відповідальна справа — грати персонажів-військових, особливо зараз, коли мої друзі-військові на фронті, — виконавець головної ролі у фільмі "Солдатик" Павло Шпегун

Медіа-партнери
Прямий ефір