"Зігрій котика ЗСУ": у Житомирі організували благодійний аукціон зі 100 лотами

Благодійний аукціон у Житомирі. Фото: kanaldom.tv

Усі волонтери України зараз працюють над тим, щоб військові були зігрітими. Декілька житомирських благодійних фондів об'єдналися та ініціювали аукціон для збору коштів "Зігрій котика ЗСУ". Родзинкою аукціону стане прапор з автографом фронтмена гурту "Друга ріка" Валерія Харчишина. Детальніше про представлені лоти та мету заходу дивіться у сюжеті "Ранку Вдома".

Щоб пошити 100 комплектів термоодягу необхідно зібрати 100 000 гривень. Над пошиттям працюватимуть дві кравчині місцевого ательє Тетяна і Аня.

"Ми не переплачуємо за бренди та за транспортування. Локальний виробник зробив нам попередню знижку 25%", — розповідає координатор БФ "Справжні українці" Сергій Трохимишин.

Кравчині вже підібрали зручну модель і визначилися з розмірами та матеріалом. Будуть комбінувати натуральні тканини з синтетичними добавками. Головне завдання — щоб воїнам було комфортно, тепло і щоб не сковувало рухи. 

Щоб зібрати необхідну суму для виготовлення термоодягу організатори відібрали близько 100 лотів: випічка і торти на замовлення, послуги масажу, юридична підтримка, розбудова генеалогічного дерева. 

Юна художниця та місцева волонтерка Злата Тарасенко віддала на добру справу дуже цінну для неї картину. 

"Я вирішила віддати на аукціон свою роботу "Українська ніч". Вона написана за українською міфологією та фольклором. Там зображена русалка і потерчата. Це моя дипломна робота, яку я писала у 2021 році", — розповідає Злата Тарасенко.

Родзинкою аукціону стане прапор з автографом фронтмена гурту "Друга ріка" Валерія Харчишина. 

Щоб долучитися до ініціативи потрібно підписатися на сторінку аукціону в соцмережі і задонатити на обраний вами лот. Це перший подібний захід, пізніше буде інший — з більшою аудиторією і послугами по всій країні. Офлайн діє в трьох містах — Житомирі, Вінниці та Києві. 

Читайте також: Анапластологічні протези для військових: історія гримерки Юлії Задорожньої

Медіа-партнери
Прямий ефір