Жіноча збірна України зіграла дебютний матч у Лізі націй з футболу і програла Сербії

Ольга Овдійчук. Фото: facebook.com/uafwomen

Жіноча збірна України з футболу стартувала у першому в історії розіграші Ліги націй. У номінально домашньому матчі в польському Старогарді-Ґданському вони програли Сербії з рахунком 1:2. Гравчиня збірної, нападниця Ольга Овдійчук прокоментувала цю подію спеціально для програми "Коло спорту" на каналі "Дім".

Серед жіночих збірних титул Ліги націй розігрують вперше в історії. Як і у чоловіків, змагання відбуватимуться кожні два роки. 51 команду розділили на три дивізіони: ліги A, B і C.

Перший гол України у Лізі націй забила Ольга Овдійчук. На 20-й хвилині вона скористалась помилкою воротарки збірної Сербії та реалізувала вихід один на один.

"Це плюс, що створили такий турнір. І для гравців — щоб показати свої можливості, і для збірних — щоб підвищувати свою кваліфікацію. За збірну завжди приємно забивати. Це мотивація у багато разів вища Ми на другий тайм виходили, як і на перший, з рахунком 0:0. Ми не думали, що виграємо і що маємо якусь перевагу. Ми знали, хто наші суперники, тому були сконцентровані, були готові, що буде пресинг від суперника, тому що йому потрібно відіграватися. Ми задавали темп, намагалися накривати, не давати йому вільно проходити з м'ячем, але нам не вистачило фізичної підготовки для того, щоб витримати 90 хвилин в такому темпі. Це хороша команда, там багато гравців грають в топових клубах", — каже Ольга Овдійчук.

Україна потрапила у третю групу дивізіону В разом із Польщею, Сербією та Грецією. Турнір українки розпочали під керівництвом нового головного тренера — Володимира Пятенка. Він став виконувачем обов'язків після того, як команду покинув іспанець Луїс Кортес.