Як Європа та США допомагають українським спортсменам, розповів міністр Гутцайт

Вадим Гутцайт. Фото: kanaldom.tv

Багато країн надали допомогу українським спортсменам — це практично всі країни Європи (Польща, Велика Британія, Італія, Німеччина, Угорщина, Румунія та інші) та США. Про це в інтерв'ю в програмі "Коло спорту" телеканалу "Дом" розповів міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Він зазначив, що, наприклад, США надали можливість українським спортсменам безкоштовно тренуватись на олімпійській базі для зимових видів спорту у Солт-Лейк-Сіті.

"Допомогу у понад пів мільярда гривень ми отримали від наших міжнародних партнерів, щоб наші спортсмени готувались до чемпіонатів світу, до чемпіонатів Європи, до Олімпіади. Бо в нас уже не було змоги надати стільки коштів, скільки потрібно було. Бо такий у нас час", — сказав Гутцайт.

Міністр акцентував, що під час війни він бачить повну самовіддачу на перемогу кожного українського спортсмена та тренера.

"Нам потрібно робити всі умови, щоб наші спортсмени продовжували готуватись. Бо в нас є дуже важливий старт — це Олімпійські ігри 2024 року. І нам дуже важливо підготувати нашу команду, щоби ми були конкурентоспроможними на Олімпійських іграх, і щоб ми стояли там на п'єдесталі під нашим прапором", — резюмував Гутцайт.

Читайте також: Коштів на міжнародні спортивні змагання для збірних України вистачає — деталі від міністра Гутцайта

Прямий ефір