Як пройшов дебют українського півзахисника Руслана Маліновського у складі "Олімпік Марсель"

Руслан Маліновський. Фото: om.fr

Українські кольори знову над найбільшим стадіоном півдня Франції та над його найбільшим містом — так відома на весь світ арена "Велодром" вітала українського футболіста у Марселі. Півзахисник нашої головної збірної Руслан Маліновський став гравцем місцевого "Олімпіка". Про це розповідається у випуску програми "Коло спорту" на телеканалі "Дом".

Три з половиною роки у складі італійської "Аталанти" з Бергамо підкреслили майстерність та постійне професійне зростання Маліновського. До складу одного з грандів французького футболу Руслан перейшов як орендований гравець, але з правом викупу його контракту влітку 2023 року. У новому клубі Маліновського підкреслюють, що добре знають про високий рівень гри українця та дуже зацікавлені у тому, щоб він посів місце серед лідерів команди. 

Досвід 29-річного Руслана — його велика перевага, а його вміння віддати результативний пас та завдати вирішального удару відомі всій Європі. У Марселі Руслан зустрівся з українцями — клуб організував спілкування з нашими біженцями, які перебувають у Франції, а також з тими, хто давно живе у цій країні. 

Дебютував за нову команду українець в матчі з "Труа" 11 січня. У матчі Ліги 1 команда Руслана перемогла з рахунком 2:0.

Читайте також: Як збірна України підійшла до зимової Універсіади-2023 після шестирічної перерви

Прямий ефір