Як 11-річний Артур зі США знімає сюжети про війну в Україні

Артур Брук. Скріншот: Arthur Brook Reports

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення та зв'язку. Професію, пов'язану із телебаченням, обрав 11-річний Артур з США. Попри юний вік, досвідчений репортер пише сюжети, присвячені Україні. Артур Брук вірить, що таким чином робить вагомий внесок в таку бажану перемогу, йдеться у сюжеті "Ранку Вдома".

Артур живе у Каліфорнії. У свої 11 років він уже справжня зірка YouTube. Хлопчина створив своє маленьке телебачення, яке допомагає українцям. Англійською Артур розповідає про події в Україні, знайомить з місцевими волонтерами.

Канал називається AB Reports — Artur Brook Reports. А розвивати його допомагають старша сестра — 13-річна Софія, за сумісництвом оператор-постановник, сценарист, звукорежисер, і тато — Джонатан, який відповідає за монтаж відеопродукту та продюсування.

"Артур є автором усіх репортажів. Він талант, почав цікавитися журналістикою у п'ять років. Йому дуже подобалася моя професія, я репортер. Врешті решт я був змушений розповісти Артуру про основні правила ведення репортажів та інтерв'ю, бо він страшенно хотів зробити свій канал", — розповідає тато Артура Джонатан Брук.

AB Reports відкрився ще у 2016 році. А з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну Артур вирішив, що буде створювати актуальні сюжети лише на тему війни.

"Моя мама — українка, бабуся і дідусь живуть у Києві, і я знаю багато про українців. Тож вирішив допомагати їм своїми репортажами. Думаю, це дійсно важлива справа", — каже Артур.

На каналі AB Reports багато інтерв'ю з представниками української діаспори та волонтерами, які допомагають біженцям у Сан-Дієго, Лос-Анджелесі та Сан-Франциско.

Разом з родиною хлопець подорожує Каліфорнією і бере участь в акціях протесту проти російської агресії в Україні. Таким чином сім'я Бруків намагаються привернути якомога більше уваги американців, і загалом англомовних глядачів каналу, до проблем України та зробити вагомий внесок в таку бажану перемогу.

Читайте також: Що таке ленд-ліз та як він працює: 5 фактів, які варто знати

Медіа-партнери
Прямий ефір