"Я заново починаю вчитися жити": інтерв'ю зі співачкою Славою Камінською

Слава Камінська. Фото: kanaldom.tv

Українська співачка Слава Камінська приєдналася до ефіру "Ранку Вдома" з Нідерландів і розповіла, як написала свою першу пісню "Додому", що її надихало, і як пройшли зйомку кліпу з дітьми.  

Ведучі — Ірина Хоменко та Костя Октябрський.

— Як і коли була написана ця пісня?

— Коли я потрапила в Нідерланди, зрозуміла, що мені тут не зовсім добре. Дуже хочеться додому, у своє ліжко. Я так хочу, щоб все було як раніше. Тоді я сіла в машині і написала пісню. Вперше, до речі. Зазвичай я купувала пісні.

— А ці діти, які в кліпі, це ваші? Важко було зніматися з ними?

— Так, це мої. Коли я приїхала до Роттердама, взагалі було дуже важко. Не було няні, а я стільки часу з дітьми ніколи не проводила. А вони роблять все, щоб мама нервувала. Знімали кліп в Гаазі і в Роттердамі. Дітям зніматися не дуже сподобалося. Хотіли то в кафе, то купити іграшку. Було дуже смішно. 

— Чи пішов Леонард в школу? А Лаура ще маленька, чи вже теж на навчанні?

— Лаура також пішла до школи. Тут в Нідерландах діти йдуть до школи з п'яти років. Викладають у школі українською і голландською.

— Як змінилося ваше життя після 24 лютого?

— Як у всіх — радикально. Заново починаєш вчитися всьому. В іншій країні це дуже важко, бо ще й не знаєш мови. Я зараз захворіла. В Києві в мене багато ліків, я б вже здорова була. А тут треба до лікаря обов'язково записуватися. Сиджу вдома, дуже болить горло, а я думаю "Нехай, пройде". Це моя нова реальність. 

— Що плануєте зробити насамперед, коли Україна переможе?

— Перше — схоплю дітей і додому. 

— Ми знаємо, що ваш коханий, ім'я, якого ви не розголошуєте, допомагає ЗСУ. Правда?

— Коли я починаю розказувати про особисте життя, щось в мене починає неприємне траплятися. Так, він зараз в Україні, допомагає і на цьому все. 

— Чи є у вас зараз натхнення, бажання займатися творчістю чи хочеться відпочити трішки?

— Я познайомилася тут з дівчинкою з Києва. Вона пише пісні і викладає вокал. Під час спілкування з нею до мене почало приходити якесь натхнення. Написала вже багато пісень на українській мові.

— То нам чекати альбом?

— Так. А може й два. Я вже насиділася тут просто так, то буду щось красиве творити, українське.

Читайте також: "Я знайшла порятунок в музиці": інтерв'ю зі співачкою KOLA

Прямий ефір