"Я радію, що є такий запит від суспільства": TikTok-блогер Андрій Вуйко поділився секретом успіху

Андрій Вуйко. Скриншот: kanaldim.tv

У новому випуску подкасту "Олега френди" на YouTube-каналі "Дім" Олег Борисов поспілкувався з новою зіркою українського TikTok — Andriy_tsarАндрій Вуйко (справжнє ім'я Andriy_tsar) розповів, як працюючи електрослюсарем став справжньою зіркою соцмереж, чи підтримують його нове хобі колеги та що хоче просувати у глобальній мережі.

Андрій Вуйко працює електрослюсарем і має величезне хобі — виконувати та популяризувати українську пісню. Раніше чоловік працював тамадою, проте війна внесла корективи — корпоративів стало значно менше, а любов до пісні не згасла, тому він став просувати її у молодіжній соцмережі.

"До TikTok я дійшов, дякуючи своїй старшій донечці Наталі, яка нещодавно закінчила третій курс Київського національного університету культури та мистецтв. Саме донька мені запропонувала створити цю сторінку і зараз це наш спільний проєкт", — розповів Андрій Вуйко про початок свого блогерського життя.

Зараз нова зірка TikTok заповнює сторінку українською сучасною та народною музикою і така його творчість має чималий попит — відео Андрія набирають мільйони переглядів, а за його сторінкою вже стежить 37 тисяч користувачів.

"Я радію, що є такий запит від суспільства, кількість підписників збільшується, населення України все більше починає любити українську музику. Я вважаю, що наша музика і культура в цілому — це визначний аспект української національної ідеї", — каже блогер.

Андрій Вуйко зізнається, що його вже почали впізнавати на вулицях і не лише на Львівщині, а й в інших куточках України. Блогер-початківець розповів також про ставлення колег до його нового хобі та їхній вплив на нього.

"У нас працюють фахівці різного віку, комусь ледь виповнилося 20, комусь 30 років, і звичайно, є мої однолітки — від 50 до 55 років, є і старші особи. Практично всі сприймають мою діяльність позитивно. Пісня "Шеф, не затримуй зарплату" вийшла близько 10 років тому, її написав і виконував Владислав Левицький. Я дав пісні друге дихання. Перше дав мій колега по роботі, який акапельно заспівав приспів. Він мені сподобався, я знайшов цю пісню в інтернеті і став виконувати сам. Такі пісні викликають бажання рухатися. Це зараз дуже важливо. Як казав Леонід Биков: "Війна — це тимчасове явище, а музика — вічна", — вважає він.

Більше новин подкасту "Олега френди":

Прямий ефір