Вишиванку Зеленського за рекордну суму придбав український бізнесмен

Владислав Савченко. Фото: kanaldom.tv

Дві вишиванки президента України Володимира Зеленського пішли з молотка, а гроші — на благодійність. Чималу суму вдалось вторгували на аукціоні, який проводили у Варшаві. Хто купив сорочку президента та хто від цього виграє, дізнавайтесь у сюжеті "Ранку Вдома".

За вишиванку своєї мрії боровся столичний бізнесмен Владислав Савченко. Він виклав майже мільйон гривень за вишиту сорочку Володимира Зеленського з автографом національного лідера. Торги відбулися за кордоном.

"Починали, здається, з тисячі доларів. Моя фінальна ставка становила двадцять тисяч доларів. Боротьба була серйозна. Впевнений, що після перемоги ця вишиванка коштуватиме мільйони доларів. Придбавши її, я відчув подвійну радість: допоміг дітям і отримав унікальну і цінну для мене річ. Дуже тішуся, що тепер маю сорочку з підписом президента України, хороброго лідера", — зазначив Владислав Савченко.

Організатори аукціону перекажуть кошти у три фонди допомоги дітям. Зокрема, до Фундації першої леді Олени Зеленської.

Найдорожчою вишиванкою у світі стала сорочка кольору хакі, яку український президент одягав на День вишиванки у травні 2022 року. Американська юридична компанія заплатила за неї 100 тисяч доларів. 

Читайте також: Як у світі сприймають Зеленського: книги про президента України

Прямий ефір