"Всесвіт не зможе таке ігнорувати": Олена Кравець попросила українців про одне бажання

Олена Кравець. Фото: kanaldom.tv

У суботу, 31 грудня, о 22:15 в ефірі каналу "Дом" вийде новорічний випуск проєкту "Тихий вечір з Оленою Кравець". Зіркова ведуча підбила підсумки року, що минає, і побажала всім, щоб у новому році здійснилось найзаповітніше бажання кожного українця.

Олена Кравець зауважила, що попри всі новорічні атрибути, сьогодні головна наша думка не про свято чи подарунки, а про тих, хто на передовій і "як вони там зараз". Ведуча відзначила, рік, що минає, розділив наше життя на "до" та "після" 24 лютого, але вона переконана, скоро це буде поділ на "до" та "після" перемоги.

"Зараз до слова "рік" мозок замість слова "новий" додає слово "майже". Майже рік вже триває 24 лютого. Але з іншого боку — майже рік ми гідно чинимо опір ворогу. Майже рік світ захоплюється українцями. Майже рік ми вже не сумніваємося в тому що ми сильні і в тому, що ми переможемо. В цьому сенсі нам є з чим святкувати Новий рік. І ми усвідомлюємо, завдяки кому в нас є ця можливість. Тому давайте сьогодні, рівно о дванадцятій, у цю магічну годину, загадаємо бажання, кожен своє, хоча цього року воно в нас одне на всіх А коли стільки людей бажають одного й того ж самого — Всесвіт не зможе таке ігнорувати", — звернулася до українців Олена Кравець.

Зіркова ведуча також побажала українцям простих речей, в яких і є щастя. 

"Бажаю, щоб наступний Новий рік ми всі зустрічали на своїй землі. Щоб жінки зустрілися зі своїми чоловіками, а діти — з бабусями. Щоб до нас повернулось планування. Щоб ми могли бути разом, обговорювали відновлення країни і смішні родинні фото. Щоб ми залишалися людьми і трималися своїх", — сказала Олена Кравець.

Олена Кравець. Фото: kanaldom.tv

У ніч з 31 грудня на 1 січня в ефірі каналу "Дом" вийде новорічний випуск "Тихого вечора з Оленою Кравець". В ньому будуть теплі побажання від наших воїнів, волонтерів, зірок, зворушливі музичні номери і знакові гості. До Олени Кравець завітають військовий скрипаль Мойсей Бондаренко, гурт KAZKA, Дмитро Шуров, MONATIK, театр-студія "Ґердан", боєць Олександр "Alex" Ляшук та його "Котячий КПП", ZLATA OGNEVICH і OTOY, Василь Байдак, гурт Tvorchi, Wellboy і дивовижний хлопчина Леон, чиє виконання "Ой, у лузі червона калина" у квітні вразило всіх українців, а також спеціальний гість — Святий Миколай.

Дмитро Шуров та гурт KAZKA. Фото: kanaldom.tv
ZLATA OGNEVICH і OTOY. Фото: kanaldom.tv
Wellboy. Фото: kanaldom.tv
MONATIK. Фото: kanaldom.tv

Дивіться новорічний "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дом" 31 грудня о 22:15, а також насайті та на YouTube-майданчику  каналу "Дом".

Медіа-партнери
Прямий ефір