Питань про кадрові ротації в уряді на порядку денному ВР найближчого тижня немає, — Стефанчук

Спикер ВР Руслан Стефанчук. Фото: kanaldom.tv

Порядок денний Верховної Ради на найближчий пленарний тиждень, з 19 до 22 жовтня, не передбачає розгляду питань про кадрові зміни у Кабінеті міністрів України. Про це сьогодні, 14 жовтня, журналістам повідомив спікер парламенту Руслан Стефанчук, інформує "Дом".

"Питання про перестановки у Кабміні не стоїть. І думаю, що стояти не буде, оскільки для нас дуже важливі законопроєкти, про які ми говорили раніше (йдеться, зокрема, про розблокування підписання законопроєкту про олігархів, ухвалення проєкту держбюджету-2022 у першому читанні — ред.). І після того, як ми їх ухвалимо, ухвалюватимуть й інші, можливо, і кадрові, рішення", — сказав голова ВР.

Водночас він уточнив, що Верховна Рада може розглядати кадрові питання і без попереднього внесення їх до порядку денного.

"Але станом на зараз у Верховній Раді немає жодного подання щодо кадрових питань. Все решта — домисли, які точно будуть неправильно трактувати", — уточнив Стефанчук.

Як повідомлялося раніше, найближчої середи, 20 жовтня, парламент планує розглянути у першому читанні проєкт державного бюджету на 2022 рік.

Прямий ефір