Питання підписання закону про олігархів Разумковим прокоментував Стефанчук (ВІДЕО)

Спикер ВР Руслан Стефанчук. Фото: kanaldom.tv

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук прокоментував питання підписання закону про олігархів ексспікером Дмитром Разумковим. Про це сьогодні, 14 жовтня, він сказав під час спілкування з журналістами, інформує "Дом".

За його словами, значення президії ВРУ переоцінене. У Раді має бути співпраця, тому що парламент є єдиним законодавчим інститутом.

"Ми будемо чекати, у вівторок у нас заплановане скасування, пов'язане з блокувальною постановою. Після цього, як буде проєкт, будемо вирішувати, як воно буде підписуватися. У нас, на превеликий жаль, сьогодні переоцінено роль і значення президії Верховної Ради. І тому, кого делегує зал на будь-яку посаду, ми маємо співпрацювати одне з одним, тому що парламент є єдиною законодавчою інституцією. Від того, наскільки ми збережемо цей інституціоналізм, від того буде і врегулювання", — розповів Стефанчук.

Читайте також: Питань про кадрові ротації в уряді на порядку денному ВР найближчого тижня немає, — Стефанчук

Нагадаємо, 23 вересня Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

Прямий ефір