Збройне оточення готелю: у Донецьку продовжують блокувати діяльність ОБСЄ (ВІДЕО)

Роботу Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ у тимчасово непідконтрольних Україні Донецьку продовжують блокувати члени незаконних збройних формувань (НЗФ). Про це сьогодні, 20 жовтня, повідомляє СММ ОБСЄ у своєму звіті за попередній день, інформує "Дом".

Шостий день, починаючи з 15 жовтня, спостерігачам не дають покинути територію готелю, в якій вони проживають.

"У кількох випадках протягом звітного періоду спостерігачі фіксували різні транспортні засоби, які блокували проїзд зі шлагбаумом до парковки позаду готелю (Park Inn, в якому розташований офіс ОБСЄ, — ред.), а також присутність навколо готелю членів збройних формувань (деякі з яких були явно озброєні)", — наголошується у повідомленні організації.

Читайте також: Блокування роботи СММ ОБСЄ в ОРДО — чи чекати на ескалацію конфлікту: "5 вопросов" з Юрієм Кочевенком

Нагадаємо, СММ ОБСЄ припинила роботу в окупованому Донецьку з міркувань безпеки. Це рішення пов'язане з блокуванням з 15 жовтня свободи пересування спостерігачів місії у Донецьку — представники "ДНР" не дозволяють співробітникам СММ ОБСЄ залишати готель Park Inn, у якому розташований офіс ОБСЄ.

17 жовтня члени НВФ також заблокували спостерігачів СММ ОБСЄ у готелі в окупованій Горлівці (Донецька обл.). Але тут з часом збройні люди зняли оточення.

Прямий ефір