Вокаліст гурту TVORCHI пояснив, чому не повернувся в Нігерію через війну в Україні

Джеффрі Кенні. Скріншот: kanaldom.tv

Електронний гурт TVORCHI, котрий представлятиме Україну на Євробаченні-2023, став гостем шоу "Тихий вечір з Оленою Кравець" на телеканалі "Дом". В інтерв'ю вокаліст колективу Джеффрі Кенні пояснив, чому не поїхав з України, коли розпочалося повномасштабне вторгнення Росії.

Джеффрі народився в Нігерії, проте закінчив Тернопільський національний медичний університет. Після 24 лютого 2022 року, попри наявність іноземного паспорту і, відповідно, маючи можливість виїхати, співак не покинув Україну.

"Мої батьки зараз в Нігерії. Коли в Україні все почалося, вони дуже панікували. Вони казали: "Джефрі, ти не знаєш, що таке війна!" А я відповів: "Заспокойтеся, поки все спокійно". Я поїхав на один тиждень і повернувся назад. Бо в Україні моя команда, наші слухачі, люди, які вірять в мене, і я не хочу нікуди їхати. Тому що тут моє життя", — пояснив Джеффрі Кенні.

Повна версія інтерв'ю: Про борщ, Різдво та підготовку до "Євробачення": гурт TVORCHI — гості шоу "Тихий вечір з Оленою Кравець"

Гостями випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" стали: співачка, народна артистка України, Герой України Ніна Матвієнко, поетеса, рестораторка, засновниця благодійного проєкту "Птахи" Тата Кеплер та переможці нацвідбору на "Євробачення-2023" гурт TVORCHI.

Читайте також:

Медіа-партнери
Прямий ефір