Військових, які влаштували стрілянину в поїзді "Київ — Костянтинівка", звільнили

Поезд УЗ. Фото: cip.gov.ua

Двоє військових, які влаштували стрілянину у вагоні потягу "Київ — Костянтинівка" виявилися працівниками Головного управління урядового фельд’єгерського зв’язку Держспецзв’язку України. Про це повідомляє "Дом" з посиланням на заяву Держспецзв’язку.

Один з учасників інциденту — дипломатичний кур’єр, інший — старший офіцер фельдзв’язку з особливих доручень. Їх затримали на станції Красноград у Харківській області.

"Уся кореспонденція наявна, її цілісність збережено, доставляється за маршрутом адресатам", — заявили у Держспецзв’язку.

Ситуацію прокоментував тимчасовий виконувач обов’язків голови відомства Дмитро Маковський. Він повідомив, що обох військовослужбовців звільнено.

"Ведеться службове розслідування. На цей час військовослужбовці перебувають у розпорядженні у Красноградському районному відділі Національної поліції України в Харківській області", — сказав Маковський.

Нагадаємо, у поїзді №126 "Костянтинівка — Київ" військовослужбовці відкрили вогонь у вагоні. Постріли були здійснені з табельної зброї. Внаслідок стрілянини ніхто не постраждав. 

Прямий ефір