Візит Зеленського до Великої Британії може відбутися наприкінці місяця, — посол

Вадим Пристайко. Фото: mfa.gov.ua

Наприкінці жовтня очікується офіційний візит української делегації на чолі з президентом Володимиром Зеленським до Великої Британії. Про це в інтерв'ю телеканалу "Дом" розповів надзвичайний та повноважний посол України у Великій Британії Вадим Пристайко.

"Наприкінці цього місяця ми очікуємо візит до Об'єднанного Королівства високої делегації на чолі з президентом України", — пояснив він.

Також планують засідання стратегічного діалогу в межах виконання річних домовленостей.

"Я сподіваюся, що міністри закордонних справ України та Британії вже через місяць зможуть подивитися, що було зроблено за рік і направити зусилля на майбутнє", — додав Пристайко.

Посол також зазначив, що подібні візити відбуваються постійно.

"Нещодавно був віцепрем'єрміністр з питань реінтеграції [Олексій Резніков], якому був цікавий досвід Великої Британії — як реінтегрувати території. Нам особливо цікаво, що відбувалося в Північній Ірландії, як ці ненависть, тероризм переросли в політичний процес і зараз більш-менш все владналося", — пояснив він.

Повна версія інтерв'ю: Кораблі, військові бази та досвід реінтеграції: інтерв'ю з послом України у Великій Британії Вадимом Пристайком

Також Пристайко розповів, що половина коштів з кредитних 2,5 млрд фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, підуть на посилення українського флоту.

Медіа-партнери
Прямий ефір