"Відкриватимемо нові імена українського спорту": прем'єра проєкту "Коло спорту" на каналі "Дом"

Діана Кондратюк та Євген Зінченко. Фото: kanaldom.tv

Щоп'ятниці на телеканалі "Дом" відтепер буде цікава спортивна аналітика. Прем'єра нової програми "Коло спорту" відбудеться 11 листопада о 21:00. До студії "Ранку Вдома" завітали автори та ведучі проєкту Євген Зінченко та Діана Кондратюк. Вони розповіли про формат програми, чого чекати глядачам, які фішки є у шоу та ще багато цікавого. 

Ведучі — Лілія Ребрик та Костя Октябрський.

— Розкажіть детальніше про новий проект. Який у нього формат? Чого чекати глядачам?

Діана: Програма про наших спортсменів та про їхні перемоги. Ми хочемо відкривати нові обличчя українського спорту. Є чемпіони світу, але у них така ніша, яка в Україні не є відомою і популярною. Наприклад, у нас є випуск про чемпіона світу з паркуру Богдана Колмакова. 

Євген: Діана створює інтерв'ю з важливими для українського спорту особами: зі спортсменами, з переможцями чемпіонатів, з функціонерами. Ми виводимо цих людей ближче до тих, хто має їх почути. 

— На ваш погляд, як змінилися спортсмени за час війни?

Діана: Дуже змінилися. Раніше вони тренувалися в Україні, а зараз їм потрібно шукати, де тренуватись. Всі зараз за кордоном. Олександр Усик казав: "Так, ти готуєшся, але усіма думками ти в Україні. Думаєш, що там твої рідні, що відбувається у твоєму рідному місті". За моїми спостереженнями, наші спортсмени почали ще більше любити Україну. 

Євген: Раніше український гімн і прапор для них здавалися просто формальностями на змаганнях. Зараз це вже не формальність, це щось більше, щиріше.

Дивіться проєкт "Коло спорту" про українських спортсменів, їхні перемоги та перспективи щоп'ятниці о 21:00 на каналі "Дом". 

Прямий ефір