Від України до Австралії: як проходять виступи наших тенісистів на Australian Open-2023

Відкритий чемпіонат з тенісу. Фото: twitter.com/AustralianOpen

Мельбурн випробовує сюрпризами турніру та примхами погоди. Перепади температури, шалена спека і зливові дощі у стилі тропіків — за таких умов цього тижня змагаються тенісисти на Відкритому чемпіонаті Австралії. На початку змагань в особистих розрядах на корти вийшли шестеро представників України. Детальніше про Australian Open розповідається у випуску програми "Коло спорту" на телеканалі "Дом".

Понеділок був важким днем для Даяни Ястремської та Лесі Цуренко — на жаль, вони програли й припинили участь в особистому розряді. А от перша ракетка України Ангеліна Калініна та ще дві українки — Катерина Байндль і Марта Костюк — подолали перше коло. Під час матчу Катерини група глядачів провокативно демонструвала російський прапор. Після численних скарг вболівальників і тиску українських офіційних осіб оргкомітет турніру заборонив таку символіку на трибунах. 

У вівторок 17 січня відбувся дебют в основній сітці Australian Open українця Олексія Крутих — подолавши кваліфікацію, він протистояв аргентинцю Шварцману і поступився у чотирьох сетах, але за дуже конкурентної боротьби.     

У матчі третього кола Australian Open-2023 Ангеліна Калініна поступилася у двох сетах Барборі Крейчиковій із Чехії. Тим часом Марта Костюк у третьому колі без шансів програла Джесіці Пегулі зі США. За весь матч Костюк зуміла виграти лише два гейми, поступившись у першому сеті 0:6. 

Слідом за Калініною та Костюк одиночний розряд Australian Open залишила і Катерина Байндль. У двох сетах українка поступилася 17-му номеру посіву Олені Остапенко з Латвії. Байндль розпочала матч з брейку, але потім програла чотири гейми поспіль і врятувати партію вже не змогла. На жаль, другий сет завершився розгромом Катерини — 0:6.

Читайте також: Скандали, прогнози й очікування: Австралія відкриває великий тенісний сезон

Прямий ефір