В Україні стартував конкурс учнівських есе-листів одноліткам в окупації

Конкурс есе "Я тебе чую": лист однолітку в окупації". Ілюстрація: t.me/verkhovnaradaukrainy

В Україні розпочався конкурс учнівських есе "Я тебе чую": лист однолітку в окупації", мета якого — підтримати дітей, котрі опинилися на окупованих Росією територіях, повідомляє "Дім" з посиланням на пресслужбу Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій.

До участі в конкурсі запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної, професійно-технічної та фахової передвищої освіти. Їм пропонується написати есе у формі листа до ровесників із тимчасово окупованих територій із розумінням їхнього становища та словами підтримки.

"Для написання есе рекомендується ознайомитись із матеріалами про реалії життя дітей в окупації. Учасники, які пройшли відбірковий етап, отримають дипломи лауреатів та учасників конкурсу. Кращі роботи будуть рекомендовані для публікації", — йдеться у повідомленні.

Конкурс важливий для підтримки дітей, які зараз перебувають під окупацією. Листи однолітків допоможуть їм усвідомити, що про них пам'ятають і чекають вдома.

Роботи на конкурс приймаються до 31 липня, результати оголосять до 1 вересня. З його умовами та порядком проведення можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також: "Жовта стрічка": з Одеси до Краматорська курсуватиме особливий потяг 

Прямий ефір