В українців примусово відбирають землю в Криму (ВІДЕО)

Крым. Фото: korrespondent.net

Примусове вилучення земель в українців в Криму окупаційними органами влади — це військовий злочин. Так відреагували в Представництві президента України в Автономній Республіці Крим на указ президента Росії, повідомляє телеканал "Дом".

Документ, який забороняє "іноземцям" володіти земельними ділянками на півострові, набрав чинності в суботу, 20 березня.

Таким чином російська влада продовжує примусову паспортизацію кримчан, а тих, хто не згоден, змушують продавати землю і виїжджати з Криму, зазначають у Представництві президента України в АРК.

Але після повернення Києвом контролю над півостровом кримчани зможуть повернути свої землі, заявили у відомстві. Для цього потрібно зібрати документи на ділянку і зафіксувати факт вилучення.

"Насамперед, потрібно зібрати документи, які підтверджують право власності на цю земельну ділянку — українські. Після цього обов'язково потрібно зафіксувати факт вилучення, найімовірніше, такі вилучення відбуватимуться через окупаційні суди. І друге, що потрібно зробити — це обов'язково звернутися із заявою про злочин у Прокуратуру Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, яка розташована в Києві", — говорить перша заступниця постійного представника президента України в АРК Дарина Свиридова.

Нагадаємо, Денисова заявила, що кримськотатарським політв'язням не надають медичну допомогу в Криму та РФ.

Читайте також: Два головних завдання "Кримської платформи" назвав Кулеба

Прямий ефір