У Латвії заборонили російський телеканал через пропаганду проти України

Ілюстративне фото: detector.media

Заборона трансляції російського телеканалу у Латвії свідчить про міжнародну підтримку України та є прикладом для інших демократичних країн. Про це у своєму Telegram-каналі заявив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, повідомляє "Дом".

"Сьогодні у Латвії рішенням Національної ради з електронних ЗМІ (NEPLP) на рік заборонили трансляцію російського телеканалу "Росія РТР". Причина — мова ненависті по відношенню до України", — повідомив Ткаченко.

За його словами, все більше країн світу погоджуються, що на російському телебаченні ведеться постійна пропаганда. Він також подякував Латвії за підтримку України.

"Це гарний приклад й для інших країн, що не підтримують мову ворожнечі, поважають демократичні цінності та виступають за незалежність інших держав", — зазначив міністр культури та інформаційної політики України.

Раніше повідомлялось, що Україна звернулася до компаній Google і YouTube з юридично підкріпленим проханням про закриття YouTubе-каналів телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK, які потрапили під санкції Ради нацбезпеки і оборони.

Читайте також: Президент про санкції проти каналів: Всі, хто веде бізнес з ОРДЛО і Кримом — загроза нашій країні

Медіа-партнери
Прямий ефір