Українські ветерани візьмуть участь у Токійському марафоні

3 березня 2024 року у столиці Японії відбудеться черговий Токійський марафон, що входить до ешелону найбільш престижних марафонів світу — серії World Marathon Majors. Цього року він буде особливим, адже до країни вранішнього сонця прямують незламні українські ветерани, щоб прийняти участь у цьому без перебільшення визначному спортивному заході. Серед учасників забігу буде і Юрій Козловський, відомий адаптивний атлет і керівник проєкту "Ігри Героїв"

Українську команду цьогоріч підтримує благодійний фонд "Громадянин", який взяв на себе всі питання по організації поїздки. Фінансову підтримку атлетам надало посольство України в Японії. Завдяки цьому наші атлети мають можливість взяти участь у спортивному змаганні світового масштабу на підтримку важкопоранених військовослужбовців ЗСУ.

Повний марафон на 42 км — це надскладне випробування для будь-якої людини, а для адаптивних атлетів це навіть більший рівень майстерності. Юрій своїм прикладом показує результат адаптивних тренувань, популяризує спорт серед ветеранів та привертає увагу до питань фізичної реабілітації. Більше інформації про тренування та діяльність проєкту "Ігри Героїв", яким керує Юрій, можна знайти на сайті Games of Heroes.

Телеканал "Дім" надає інформаційну підтримку заходу.

Медіа-партнери
Прямий ефір