Українець створив екологічне житло, яке можна встановити за 72 години

Екологічне житло за 72 години. Скриншот: kanaldom.tv

Анатолій Скорбач споруджує будинки з дерев'яного бруса. Таке житло повністю екологічне, а встановити його можна лише за 72 години. Ідея виникла саме під час повномасштабного вторгнення. Спеціально для "Ранку Вдома" підприємець провів екскурсію однією з новобудов.

Анатолій Скорбач споруджує будинки з дерев'яного бруса. Таке житло має спальну, кухню-студію, вітальню та санвузол. Тепла підлога забезпечує комфорт у помешканні. Сам будинок збирають за 72 години, потім підводять воду та електрику.

Раніше Анатолій Скорбач виготовляв виключно паркет. Ідея будувати екологічні домівки виникла під час повномасштабної війни.

"Прийшов час, коли треба було діяти. Ми повинні були йти на зустріч страху. Вирішили допомагати країні всім, чим можемо. Найкраще, звісно, займатися справою, у якій ти професіонал. Кількість замовлень у нас зменшилась, а деревини було достатньо, тож ми вирішили спробувати зробити таке житло. Це екологічно, компактно та швидко", — розповів підприємець Анатолій Скорбач.

Екологічний дім можна використовувати як постійне чи тимчасове житло, як дачний будинок або ж для сезонного відпочинку, чи облаштувати під офіс. Будівельний матеріал, з якого його створюють — виключно з України. Це сосна та смерека.

Зведення таких споруд не потребує залучення важкої будівельної техніки, кранів чи навантажувачів. Усе робиться вручну.

Анатолій Скорбач відзняв процес виготовлення та збору на відео та виклав його у мережу, аби охочі змогли спробувати побудувати дім за його технологією.

Читайте також: Надійний "Схов": українські архітектори презентували підземні будинки

Медіа-партнери
Прямий ефір