Україна повертає своє: Зеленський звернувся в 187-й день війни (ВІДЕО)

Володимир Зеленський. Скриншот відео: kanaldom.tv

Сьогодні, 29 серпня, відзначається День пам'яті загиблих захисників України. Україна звільнить свої території від загарбників. Про це сьогодні, в 187-й день війни, у зверненні розповів президент України Володимир Зеленський, інформує "Дом".

За його словами, день памʼяті визначено на 29 серпня, щоб нагадати всім про трагічні події 2014 року, про Іловайськ, про те, що ця війна, яка почалася з окупації Росією українського Криму, з намагання захопити Донбас, має закінчитися саме там — у звільненому Криму, у звільнених містах Донбасу, виходом ЗСУ на державний кордон України.

"Ми завжди памʼятали про цю нашу мету. Ми про неї не забуваємо", — зазначив він.

Зеленський розповів, що ЗСУ, українська розвідка, Сили оборони роблять свою справу.

"Україна повертає своє. І буде повертати Харківщину, Луганщину, Донеччину, Запоріжжя, Херсонщину, Крим, обов’язково всю нашу акваторію Чорного й Азовського морів — від Зміїного до Керченської протоки. Це буде", — пообіцяв президент.

Глава держави звернув увагу, що не буде конкретики щодо планів української армії від жодної справді відповідальної особи.

"Бо це війна. І так — на війні. Але окупанти мають знати: ми гнатимемо їх до кордону. До нашого кордону, лінія якого не змінювалась. Окупанти її добре знають", — сказав Володимир Зеленський.

Також президент повідомив, що сьогодні провів наради з військовими, з представниками військово-промислового сектора, з урядовцями. Зробив три звернення до закордонних партнерів.

Президент підписав указ про нагородження 141 учасника бойових дій, 10 з них — посмертно.

Читайте також: Героїзм наших воїнів назавжди в історії народу, держави та незалежності, — Зеленський вручив ордени "Золота Зірка" (ВІДЕО)

Прямий ефір