Україна неодмінно переможе, тому що в неї є дух: легендарний Девід Леттерман — гість "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Девід Леттерман. Фото: kanaldom.tv

Девід Леттерман — гуморист, продюсер, культова фігура на американському телебаченні. Леттерман вів пізні нічні телевізійні токшоу впродовж 33 років (1982 —2015 рр.) , що є рекордом у США.

Леттерман входить до списку 50 найвидатніших телезірок усіх часів. Був номінований на понад 50 премій "Еммі", 8 разів ставав лауреатом. Є лауреатом почесної премії Центру Кеннеді, лауреатом премії Марка Твена за американський гумор та володарем двох престижних премій Пібоді.

У 2018 році Девід Леттерман почав вести на Netflix щомісячний 6-серійний серіал, кожна серія якого триває годину. Він складається із розгорнутих інтерв'ю та польових сегментів.

Нещодавно легендарний комік і телеведучий відвідав Київ, щоб підтримати українців, а також взяти інтерв'ю у президента України для власного шоу на Netflix.

А також Девід Леттерман став першим гостем першого випуску шоу телеканалу "Дом" — "Тихий вечір з Оленою Кравець". У інтерв’ю Олені Кравець гість поділиться враженнями від українського стендапу, розповість про президентські амбіції, а також розкаже, як гумор допоможе вистояти українському народові в нелегкі воєнні часи.

Девіде, по-перше, я дуже вам вдячна, що ви так швидко погодились на інтерв’ю. У нас сьогодні не було світла цілий день і, наприклад, у мене вдома світло було лише дві години. Я провела їх у ванній, тому що я готувалася до цієї зустрічі. Можу сказати, що я витратила ці дві години світла на вас, Девіде.

Добре, що все-таки день у вас був вдалим, хоча б дві години.

Ми, українці, цілком впевнені у перемозі у цій війні. Тому хочу попросити вас продовжити речення: "Україна неодмінно переможе, тому що..."

— Тому що в неї є дух. Цей дух завжди є в людях, але його спочатку треба запалити.

Перебуваючи в Києві, ви завітали на український стендап. Він дуже молодий, адже народився лише 9 років тому. Що ви скажете про український стендап?

Мені важко було уявити, що цей комедійний жанр, коли він розпочинався в Сполучених Штатах, розростеться до такого великого масштабу. І така ж ситуація в Києві. Я побачив, що український стендап іде по тій самий траєкторії. Гадаю, що для людей це чудово. Думаю, що з комедією, з гумором не програєш.

Як ви вважаєте, чи доречно нам, українцям, робити зараз якісь розважальні шоу? Чи це не на часі?

— Тут ми повертаємося до питання про дух людей. Такий тягар лягає на всю Україну, 24 години на добу. Тому треба віддавати хоча б 15 хвилин свого часу на позитивне відчуття, на якусь самопсихокорекцію. Чому б ні? Може, і духу такого б не було, якби не можливість сміятися.

Ось ви — відомий актор, продюсер. І в нашій країні теж відомий актор, комік та продюсер став президентом. Які у вас плани, Девіде? Чи ви ще занадто молодий, щоб бути президентом США?

Так, я піду в президенти, чом би й ні? Знаєте, що я хотів би? У мене є друзі, які можуть мені документи організувати, і я стану просто громадянином України, влаштуюсь на роботу. Але так, щоб поменше працювати (Сміється). От був би просто, наприклад, садівником десь у президентському будиночку. Гості приходять, а я їм, наче дворецький: "Посидьте трішки, презент прибуде за кілька днів". Тоді люди про мене знатимуть більше, більше звертатимуть уваги (Сміється).

Хочу зробити вам комплімент: вам дуже личить борода. А в Україні такий вигляд зазвичай мають люди, чия діяльність пов'язана з церквою. Ми зараз знімаємо перший епізод нашого "Тихого вечора". Чи можете ви благословити нас?

— Ну, спробуймо так: "Хай буде з вами Бог".

Девід Леттерман та Олена Кравець. Фото: kanaldom.tv

Нагадаємо, 3 грудня на телеканалі "Дом" відбулася прем'єра авторського проєкту "Тихий вечір з Оленою Кравець". У студію до Олени Кравець приходитимуть знакові гості, щоби своїми історіями життя, оптимізмом та силою підтримати й підбадьорити глядачів.

"Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі та події, яка дасть змогу трішки відпочити від напруження, в якому ми всі живемо.

Щосуботи в гості до Олени Кравець та її співведучого — актора "Ліги сміху" Юрія Карагодіна — приходитимуть дуже різні співрозмовники: працівники критичної інфраструктури, які стають сьогодні справжніми героями, волонтери, воїни, музиканти, топові політики, державні службовці, артисти.

Гостями першого випуску стали: міністр закордонних справ Дмитро Кулеба; американський комік Девід Леттерман; волонтер, який в минулому був відомим ведучим, Денис Христов. У гості завітають і ліфтери, які щодня рятують тисячі людей. Також ви почуєте Сергія Бабкіна, який чуттєво виконає "Заповіт" Тараса Шевченка, покладений на музику Боба Марлі.

Прямий ефір