Україна використає усі можливості для захисту інтересів нашого громадянина, — речник МЗС про побиття українця у Франції

Міністерство закордонних справ. Фото: kanaldom.tv

Справу про побиття 15-річного українця Юрія у Парижі Посольство України у Франції тримає на особливому контролі. Українські дипломати взаємодіють із французькими правоохоронними органами для проведення швидкого та об'єктивного розслідування.

Про це у коментарі телеканалу "Дом" 25 січня заявив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Наш консул у Парижі на постійному контакті з родиною українця, а також з медичним закладом, в якому він зараз проходить лікування", — наголосив представник МЗС.

За його даними, стан громадянина України, побитого 15 січня, "залишається важким, але останніми днями спостерігається позитивна динаміка, це дає підстави сподіватися на швидку реабілітацію". Дипломат запевнив, що лікарі роблять усе можливе для того, щоб хлопець якомога швидше одужав.

"Справа про побиття Юрія набула широкого резонансу у французькому суспільстві. Хочу запевнити, що Україна використає усі наявні можливості для захисту інтересів нашого громадянина", — заявив речник зовнішньополітичного відомства.

Як повідомляв телеканал "Дом", президент України Володимир Зеленський закликав знайти та покарати нападників.

"Це навіть не просто наша вимога, це питання цивілізованості. У будь-якій країні такий напад заслуговує на жорстку реакцію держави", — зазначив він.

Володимир Зеленський додав, що нападом на українця, зокрема, займається Посольство України у Франції. Окрім того, на побиття підлітка вже відреагували міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманен і мер Парижа Анн Ідальго.

Медіа-партнери
Прямий ефір