Україна і Китай планують взаємний безвіз, — посол (ВІДЕО)

Фань Сяньжун. Фото: kanaldom.tv

Уряди України та Китаю працюють над підготовкою угоди про безвізовий режим між країнами. Про це сьогодні, 24 червня, заявив посол Китаю в Україні Фань Сяньжун, повідомляє "Дом".

"Зараз ми активно працюємо над тим, щоб підписати міжурядову угоду про безвізовий режим між Китаєм і Україною", — заявив посол.

За його словами, підписання такого документа створить максимальні зручності для поїздок громадян двох країн і сприятиме взаєморозумінню і взаємовигідній співпраці між державами.

Зараз Китай є головним торговельним партнером України як в імпорті, так і в експорті. За словами посла, Пекін готовий нарощувати закупівлі сільгосппродукції українських аграріїв. Перспективним напрямом співпраці дипломат вважає і участь китайських компаній в інфраструктурних проєктах в Україні. Держави вже готуються підписати меморандум у цій сфері.

"Інфраструктура — в цьому плані Україні потрібно багато будувати. У вашого президента є програма "Велике будівництво", він хоче робити більше для свого народу. Китай хоче внести вклад в розвиток інфраструктури. Буде нова форма участі Китаю в будівництві інфраструктури в Україні", — повідомив Сяньжун.

Читайте також: Про стратегічне партнерство на 10 років домовилися Україна і Китай (ВІДЕО)

Медіа-партнери
Прямий ефір