У Бродах відкрили спортзал для реабілітації захисників — проєкт дружини військового

Спортзал в Бродах. Скриншот: kanaldim.tv

В місті Броди дружина кадрового військового Віта Герасимчук відкрила спортзал для реабілітації. На розвиток цієї справи жінка отримала грант на пів мільйона гривень. Поки її чоловік боронить Україну, вона виховує двох дітей та розвиває бізнес, йдеться у "Ранку Вдома".

В місті Броди Львівської області дружина кадрового військового отримали грант на півмільйона гривень і відкрила тренажерний зал, де можна проходити реабілітацію.

"Це була спільна з чоловіком мрія. Робота в залі допомагає мені позбутися тривожних думок. Клієнти теж задоволені", — розповідає дружина кадрового військового, співвласниця тренажерної зали Віта Герасимчук.

Про власний бізнес подружжя мріяло давно. Хотіли, щоб їхня справа приносила користь людям, тож відкрили тренажерний зал. Повномасштабне вторгнення лише підштовхнуло до активних дій.

"Ми усвідомили, що завтра може не бути. Якщо ти не встигнеш, то потім будеш жаліти пів життя, про те, що навіть не спробував", — каже Віта Герасимчук.

Гроші для відкриття власної справи дали рідні. Спортзал запрацював для відвідувачів уже за три місяці з мінімально необхідною кількістю тренажерів. Жінка дуже раділа, що приходить молодь. Вже в перші місяці роботи стало зрозуміло, що інвентарю не вистачає. Тоді Віта Герасимчук подала заявку на грант для ветеранів АТО та членів їхніх сімей.

"Не можу сказати, що було дуже важко. Вдячна спеціалістам з центру зайнятості, які допомогли з бізнес-планом. Вони за нас вболівали, підказували та підтримували, як могли", — зізнається співвласниця тренажерної зали. 

На розвиток справи родина отримала майже пів мільйона гривень. За ці гроші закупили нові тренажери й почали розвивати реабілітаційний напрямок.

"Ця ідея виникла спільно з нашою масажисткою. Вона має медичну освіту, постійно вчиться. Зважаючи на те, що війна триває, реабілітації потребуватимуть багато людей, тож ми вирішили розвиватися у цьому напрямку. У нас тут роблять масаж, працює мануальний терапевт та реабілітолог. Після консультації клієнти переходять до тренувань", — резюмує Віта Герасимчук.

За рік роботи подружжю підприємців вдалося досягти чималих успіхів. Серед постійних клієнтів місцева молодь, а також військові, яким потрібна реабілітація.

Читайте також: Інклюзивний бренд Wheelny: хто та для чого розробляє одяг для людей на кріслах колісних

Прямий ефір