"Треба жити": учасники гурту DSIDE BAND розкажуть про свою історію війни у програмі #Муз_Оборона

DSIDE BAND. Фото: kanaldom.tv

У суботу, 3 грудня, гостями програми #Муз_Оборона на телеканалі "Дом" стануть учасники гурту DSIDE BAND. Хлопці розкажуть, як дізналися про початок повномасштабної війни в Україні, та про те, що змусило їх повернутися до активного творчого життя.

Музиканти зустріли війну в Києві, де працюють та живуть останнім часом. Проте кожен із них має особливий біль, бо їхні рідні міста наразі в небезпеці. Хлопці у свій час переїхали до столиці з Павлограду Дніпропетровської області, Херсона та кримського Джанкоя.

"Я розумію, що міг залишитися один, адже мої батьки у цей час мали знаходитися в Херсоні. Якби вони залишилися, я розумію, що я був би один і мені було б ще важче. В першу ніч ми ночували в підземному паркінгу. На Лівому березі Києва був сильний приліт ракети. Ми прокинулися і батьки почали говорити, що напевно, це все", пригадує учасник DSIDE BAND Сергій Місевра.

Учасники DSIDE BAND зізнаються, що їхні життя змінилися радикально. Один із них навіть влаштувався в кафе, щоб разом з усіма піднімати економіку України. Великих змін зазнала і творчість музикантів. В ефірі каналу "Дом" DSIDE BAND виконають нову пісню "NEVERMORE".

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі "Дом" щосуботи та щонеділі о 17:30, а також насайті та на YouTube-каналі "Дом".

Прямий ефір