Тести на COVID-19 почали робити на КПВВ "Новотроїцьке" (ВІДЕО)

Фото: АР

На КПВВ "Новотроїцьке" на Донбасі з 15 січня можна пройти тестування на коронавірус. На пункті пропуску відкрили мобільний пункт експрес-тестування.

Про це повідомляє телеканал "Дом".

Результати тесту готові протягом 15-30 хвилин після його здачі. Експрес-тест показує наявність або відсутність антигену до коронавірусу в організмі.

"Тест такий буде робитися за бажанням громадянина, який перетнув лінію розмежування. Далі ведеться обробка. Але все одно до взяття цього тесту, тобто перед паспортним контролем прикордонної служби, кожен, хто перетинає лінію, повинен встановити програму "Дій вдома". Або якщо немає такої можливості — відсутність телефону або ще якась причина — ці громадяни повинні бути на обсервації", — зазначив директор департаменту цивільного захисту Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко.

КПВВ "Новотроїцьке" 15 січня працюватиме в штатному режимі. Перетнути пункт пропуску можна до 15:30 за київським часом. Цей КПВВ працює у понеділок і п'ятницю. В інші дні самопроголошена влада блокує проїзд.

Як відомо, уряд України робить все можливе для того, щоб жителі тимчасово непідконтрольних територій Луганської та Донецької областей вакцинувалися проти коронавірусу. Отримати щеплення від COVID-19 жителі ОРДЛО зможуть на КПВВ.

Читайте також: Хто може здати безкоштовні COVID-тести на КПВВ Криму: список

Медіа-партнери
Прямий ефір