Світлана Леонтьєва: Програма "Точка опори" допоможе пережити найскладніші випробування життя

Світлана Леонтьєва. Фото: kanaldom.tv

Сьогодні, 14 вересня, о 21:00 відбудеться прем’єра нового шоу "Точка опори" на телеканалі "Дом". Ведуча Світлана Леонтьєва привідкрила завісу і розповіла деталі проєкту.

"Точка опори" — це формат інтерв’ю, розмови з відомими людьми про те, як ми живемо у війні, як робити те, що вмієш, і де шукати точку опори. Приклад героїв допоможе пережити ці події, відновитися та подолати найскладніші випробування.

Детальніше про гостей програми та про те, чого чекати глядачам, — дивіться у цікавій розмові з ведучою Світланою Леонтьєвою у програмі "Ранок Вдома".

Ведучі програми — Лілія Ребрик та Костя Октябрський.

— Світлано, тривалий час ви асоціювалися у глядачів з новинами. Наразі у вас новий формат у свіжому сезоні телеканалу "Дом". Поділіться подробицями — про що, про кого?

— По-перше, я всіх вітаю з початком нового телесезону. По-друге, в мене були різні формати, але новинам віддала 28 років, тому, звичайно, я асоціююся з новинами. 

Формат проєкту "Точка опори" чудовий — це інтерв'ю і розмова про те, як ми живемо у війні, як нам бути і як не збожеволіти до перемоги. Як робити те, що ти можеш якнайкраще, і допомагати Збройним силам України. Як пережити важкі, складні моменти та де шукати точку опори.

Мої герої — дуже відомі люди. І вони борються, вони переживають так само як ми ці страшні дні російської навали.

І їхній приклад може стати комусь в пригоді, може стати саме тією точкою опори, яка допоможе відшукати в цьому безвиході, в страху, в болях, в стражданнях, у втратах ту точку опори, яка допоможе пережити, відновитися і допомогти собі та своїм близьким, рідним прожити ці найскладніші випробування нашого життя.

— Хто буде героями проєкту? Можливо, назвати імена?

— Перша героїня — Римма Зюбіна. Римма — шалена волонтерка. На волонтерському фронті вона працює з 2014 року. І зараз допомагає, її син також потужно працює і бореться за нашу перемогу. Тобто є про що говорити та є що слухати — цікаво, змістовно, з гумором.

До речі, гумор нам допомагає. І у нас в програмі буде актор та ініціатор серіалу "Бандерівське смузі", який набув зараз неабиякої популярності,  — Дмитро Суржиков. Буде й акторка Віталіна Біблів. Ми були на зйомках нового кіно і маємо намір представити глядачам інтерв'ю з відомим українським актором, неймовірно щирим і таким, знаєте, справжнім — Олексієм Вертинським. І з одеситом за професією, бо він довгі 20 років працював в Одесі, але народженим у Херсоні — актором Яковом Кучеревським.

І з генеральним директором Херсонського музично-драматичного театру імені Куліша, який зміг евакуюватися через 40 днів після початку війни — Олександром Книгою. Він буде розповідати, як його викрадали окупанти та про що вони з ним говорили, і як зараз театр допомагає акторам, які залишилися там, і як взагалі вже розбудовують майбутнє театру. Розумієте, ще окупація, а вони вже розбудовують, а вони вже думають про майбутнє. І організували онлайн-фестиваль "Мельпомена Таврії" для того, щоб розказати світу, що Херсон є, він український. Бо це місто, виховане театром.

Вже майже готова програма з генеральним директором найбільшої української дитячої лікарні "Охматдит", яка однією з перших включилася у рятування людей. І це фантастична історія про те, як медики, які вірять майже у пів відсотка успіху, все одно рятують людей і люди врятовані.

І я була вражена, почувши про те, що у Києві, наприклад, не всі лікарні працювали. Ну, так трапилося. Але лікарі та медсестри цих закладів прийшли в "Охматдит" і сказали: люди, ось ми тут є, в Києві, і ми будемо працювати разом з вами. Цілими відділеннями реанімаційними, уявляєте? Це дорогого вартує, я не знаю, до сліз, просто до сліз.

Ось такі у нас герої.

— А вам особисто яку точку опори дав цей проєкт?

— Найпотужнішу. Бо нічого не робити ми не можемо. Люди творчих професій дуже вразливі. Вони так сильно все переживають, так сильно беруть до серця.

І тільки робота і те, що ти добре вмієш, дає можливість і точку опори рухатися далі, жити, видихати. Вдихати та видихати. А то ми набрали повітря і затамували подих з цією війною.

З людьми, з якими спілкуюся, ми на одній хвилі, тому ці розмови у нас добре виходять, бо дуже тонко відчуваємо простір. І дуже вразливо емоційні.

Ця програма для мене дала найголовніше — точку опори емоційну і життєву.

Я дуже щаслива і всіх запрошую до себе на проєкт.

Наш проєкт буде виходити в середу о 21:00. Але буде ще повтор у суботу о 12:00. Тобто, панове, дивіться "Точку опори" і шукаємо її разом.

Читайте також: На каналі "Дом" прем’єра проєкту зі Світланою Леонтьєвою "Точка опори"

Медіа-партнери
Прямий ефір