Терміни введення нових санкцій проти Росії назвали в ЄС

Санкції проти Росії. Фото: 24tv.ua

Європейський Союз ухвалив рішення запровадити нові санкції проти Росії через арешт Олексія Навального, Таке рішення підтримали міністри закордонних справ 27 країн, розповів високий представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель сьогодні, 22 лютого, під час брифінгу.

За його словами, санкції будуть введені щодо тих, хто винен у арешті Навального і його засудженні. Боррель зазначив, що нові обмежувальні заходи будуть запроваджені протягом тижня — в цей період буде сформований список осіб, що потрапили під санкції.

"Вперше ми задіємо глобальний режим санкцій за порушення прав людини", — зазначив він.

Також Боррель заявив, що на зустрічі глав зовнішньополітичних відомств ЄС була сформована стратегія щодо Росії, яку можна описати трьома словами: давати відсіч — стримувати — залучати. Водночас Росія буде розглядатися як сусід, який діє як супротивник.

Нагадаємо, 2 лютого російському опозиціонеру Олексію Навальному суд Москви оголосив вирок: скасувати умовний термін і відправити в колонію на 3 роки і 6 місяців за порушення випробувального терміну у справі компанії "Yves Rocher".

Читайте також: Справа Навального: Європа готує нові санкції проти РФ (ВІДЕО)

Медіа-партнери
Прямий ефір