Співак Wellboy поділився новорічними традиціями рідного села на Сумщині

Wellboy. Фото: kanaldom.tv

У новорічному випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" гості говорили про новорічні традиції — згадували минулі і пропонували ті, які варто ввести у сучасне святкування. Співак Wellboy розповів, як по-особливому святкували Новий рік на його рідній Сумщині: яких пісень співали, хто приносив подарунки — Дід Мороз чи Святий Миколай, та яка страва була головною на святковому столі.

Бабуся Антона Вельбоя живе в сусідньому селі і є директоркою будинку культури. Вона та її донька грають на баяні. 

"Вони завжди до нас приїжджали на Різдво, і ми виконували одну пісню, яка називається "Тубаси". Нас завжди цей трек качав. І де б ми не зібрались, за будь-яким столом, завжди звучала ця пісня, вона покращувала нам настрій. У сільських жителів Новий рік, Різдво — це особливі свята, тому що люди за весь рік напахаються на городах і їм нічого не залишається, як оці два місяці відпочивати. Гуляють, так гуляють. Зима для селян — це найкрасивіша, найчудовіша пора", — розповів Wellboy.

На запитання Олени Кравець, хто приносив дітям подарунки — Санта, Дід Мороз чи Святий Миколай, артист відповів, що "батя". Дід Мороз, звісно, теж був, але "батю" чекали більше.

"Батя з будівництва приїжджав і десь на Оболоні йому Дід Мороз передавав ці подарунки. Діда Мороза теж чекали, але більше батю, бо у баті з Дідом Морозом контакт якийсь був", — сказав співак.

На думку Вельбоя, головною стравою на новорічному столі має бути холодець. "Прикол" цієї страви, каже він, не розуміють лише молоді. А от коли постаршають, холодець стає подобатися більше.

Повна версія інтерв'ю: Новий альбом, новорічні традиції та село майбутнього: Wellboy в гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"

У новорічному випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" — теплі побажання від наших воїнів, волонтерів, зірок, зворушливі музичні номери і знакові гості. До Олени Кравець завітали військовий скрипаль Мойсей Бондаренко, гурт KAZKAДмитро ШуровMONATIK, театр-студія "Ґердан", боєць Олександр "Alex" Ляшук та його "котячий КПП", ZLATAOGNEVICH і OTOYВасиль Байдак, гурт TvorchiWellboy і дивовижний хлопчина Леон, чиє виконання "Ой, у лузі червона калина" у квітні вразило всіх українців, а також спеціальний гість — Святий Миколай.

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Медіа-партнери
Прямий ефір