Співак Wellboy мріє після перемоги облаштувати студію звукозапису посеред лісу у селі

Wellboy. Фото: kanaldom.tv

У новорічному випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" співак Wellboy пофантазував про село майбутнього та зізнався, що мріє про студію посеред лісу.

Антон Вельбой родом із села В'язове Сумській області. У ньому він себе почуває найкраще, тож у майбутньому планує жити саме там.

"У мене залишилася хата прабабусі, яку я хочу відремонтувати. Всі надіємося, що за 2023 рік війна скінчиться, й розпочну. Я хочу туди привезти якихось моніторів, мікрофонів, інструментів, зробити студію та й жити там — у В'язовому, в цій хаті, вона стоїть просто в лісі", — зізнався артист.

У селі, каже Wellboy, люди живуть у зовсім іншому ритмі та з іншим настроєм — нікуди не поспішають, розмірковують про щось за роботою.

"Ще Остап Вишня писав, що коли ти в селі сидиш начебто в бур'янах, тобі нічого робить, і тобі нічого не лишається, крім того, що думати про щось, придумувати. В селі що не людина — то персонаж. За це я його і люблю", — додав Антон.

Повна версія інтерв'ю: Новий альбом, новорічні традиції та село майбутнього: Wellboy в гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"

У новорічному випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" — теплі побажання від наших воїнів, волонтерів, зірок, зворушливі музичні номери і знакові гості. До Олени Кравець завітали військовий скрипаль Мойсей Бондаренко, гурт KAZKAДмитро ШуровMONATIK, театр-студія "Ґердан", боєць Олександр "Alex" Ляшук та його "котячий КПП", ZLATAOGNEVICH і OTOYВасиль Байдак, гурт TvorchiWellboy і дивовижний хлопчина Леон, чиє виконання "Ой, у лузі червона калина" у квітні вразило всіх українців, а також спеціальний гість — Святий Миколай.

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Медіа-партнери
Прямий ефір