Співачка SOWA розповіла, як MELOVIN зробив їй сюрприз на День народження і подарував пісню

SOWA. Фото: kanaldom.tv

Українська співачка та авторка пісень SOWA розповіла у програмі #Муз_Оборона на телеканалі "Дом" про те, як колега по сцені MELOVIN подарував їй пісню.

SOWA розпочала співочу кар'єру два роки тому. На рахунку виконавиці вже є хітові композиції та кліпи, які транслюються на найвідоміших музичних каналах. Артистка виступала на найбільших фестивалях і майданчиках країни та навіть встигла випустити спільний дует із MELOVIN. 

Виконавець показав SOWA пісню "Ми літаємо" незадовго до її Дня народження. Співачці вона дуже сподобалася — слова ще кілька днів не виходили з голови. Проте тоді молода артистка ще не знала, що пісня призначена для неї. 

У День народження MELOVIN прийшов її привітати та попросив переглянути повідомлення в соцмережі. Там співачка знайшла посилання на композицію "Ми літаємо" та слова до неї. SOWA теж є автором пісень, тому розуміє, що написати пісню — це щось дуже особисте.

"Емоції, які я відчула, були неймовірними. Дуже приємно, коли тобі дарує хтось пісню. Як автор, я розумію, що написати пісню — це щось дуже особисте. Вона (пісня — ред.) чиста, легка і про те, що кохання — важливий елемент життя", — розповіла SOWA.

Читайте також: Про влучання ракети біля дому, пісню від MELOVIN та єднання: співачка SOWA у проєкті #Муз_Оборона

Медіа-партнери
Прямий ефір