Словаччина змінила порядок в'їзду: які правила діятимуть

Фото: antikor.com.ua

З 15 січня змінюється порядок перетину українсько-словацького кордону.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ, інформує "Дом".

Так, від завтра з 08:00 (за київським часом) припиняється пропуск пішоходів у пункті пропуску "Вишнє Нємецке" (з українського боку КПВВ "Ужгород"). У той же час пропуск пішоходів відновлять на КПВВ "Убля" ("Малий Березний").

Пункт пропуску "Велке Слеменце" ("Малі Селменці") і далі тимчасово не працюватиме.

У Держприкордонслужбі також нагадали, що право в’їжджати на територію Словаччини мають лише низка категорій громадян третіх країн. Серед них ті, яким надали право на проживання у цій країні або які мають національну візу, видану посольствами Словацької Республіки за кордоном. Також перетнути кордон зможуть близькі родичі громадян держави або тих осіб, які мають право на проживання.

"Після в’їзду на територію Словацької Республіки усі громадяни зобов’язані дотримуватися визначених законодавством карантинних заходів. Вони також повинні зареєструватися на сайті http://korona.gov.sk/ehranica, пройти лабораторну діагностику COVID-19 не пізніше п’ятого дня ізоляції та повідомити про своє прибуття відповідному медичному працівникові", — йдеться у повідомленні.

Без карантинних обмежень зможуть в’їжджати члени екіпажів, пілоти, водії, які здійснюють вантажні перевезення, бригади медичної служби тощо.

Також кордон дозволяється перетинати тим, хто рухається транзитом до однієї з держав-членів ЄС, де вони мають постійне або тимчасове місце проживання.

Раніше повідомлялося, що Українці їздитимуть в Чорногорію без COVID-тесту.

Читайте також: Туреччина змінила правила в'їзду туристів через коронавірус

Прямий ефір