Скільки військових Росія перекинула до Криму, розповіли в ЗСУ

Российские военные в Крыму. Фото: apimages.com

Мілітаризація окупованого Криму — одна з головних проблем півострова, про яку Україна постійного говорить на міжнародних майданчиках. Наразі на півострові перебувають близько 33 тис. російських військових, заявив командувач Об'єднаними силами ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, інформує "Дом" із посиланням на "Укрінформ".

Наєв зазначив, що близько 1,5 тис. військових постійно дислокуються в північних районах Криму, сусідніми з Херсонською областю.

"Необхідно зазначити, що це угрупування формується на базі підрозділів берегових військ Чорноморського флоту РФ, які з урахуванням морського і повітряного компонентів налічують близько 33 тис. військовослужбовців і залучаються до виконання завдань на ротаційній основі. Безпосередньо сухопутне угруповання складається з понад 11,5 тис. військовослужбовців", — додав генерал-лейтенант.

Зокрема, Росія продовжує нарощувати розвідувальні можливості і вдосконалює системи оборонних рубежів для різних підрозділів. Окрім того, до Криму продовжують перекидати озброєння і військову техніку.

"Зокрема, йдеться про три мобільні радіолокаційні станції дециметрового діапазону "Противник-Г" і 10 розвідувальних хімічних машин РХМ-6 на базі БТР-80. Разом із тим, нещодавно на озброєння Чорноморського флоту РФ прийнято новий патрульний корабель"Сергій Котов" і малий ракетний корабель "Грайворон", — розповів Наєв.

Нагадаємо, раніше мілітаризацію Криму засудили на Генасамблеї ООН.

Читайте також: Перехідне правосуддя для Донбасу та Криму — всі деталі: інтерв'ю з Олексієм Резніковим

Медіа-партнери
Прямий ефір