Схему постачання неякісних снарядів українській армії заблокувала СБУ

Фото: СБУ

Контррозвідка Служби безпеки України викрила та заблокувала у Сумській області схему постачання ЗСУ снарядів, які не відповідають технічним умовам.

Про це повідомляє телеканал "Дом" із посиланням на пресцентр СБУ.

Комерційна структура в межах державного оборонного замовлення отримала понад 50 млн грн, при цьому виготовлені снаряди виявилися не придатними для використання, зазначили оперативники.

Організоване виробництво снарядів, за попередніми висновками, здійснювали кустарним способом у непристосованих приміщеннях.

Фото: СБУ

"Виготовлена у такий спосіб військова продукція не відповідає технічним умовам та не може бути прийнята на озброєння ЗС України. У цьому зв’язку зазначені снаряди вилучені з можливого використання", — йдеться в інформації.

Читайте також: Рекордну контрабанду героїну до ЄС викрила СБУ

Під час обшуків у офісах та помешканнях фігурантів правоохоронці вилучили технічну та фінансово-господарську документацію, комп’ютерну техніку та інші докази протиправної діяльності.

У відомстві поінформували, що триває досудове розслідування задля встановлення всіх причетних до злочинної схеми. Перевіряються дії керівництва та менеджменту підприємств щодо можливого умисного вчинення шкоди обороноздатності держави.

Нагадаємо, Служба безпеки України заблокувала масштабну схему фінансування "ДНР" за допомогою незаконного постачання ліків.

Медіа-партнери
Прямий ефір