"Шахтар" — "Лехія": вирішальний гол забив 12-річний Діма, який врятувався із заблокованого Маріуполя (ФОТО)

Дмитро Кеда. Фото: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" провів благодійний матч із "Лехією" в Польщі. Це вже друга гра гірників у межах турне Shakhtar Global Tour for Peace in Ukraine, яка відбулася в Гданську, передає "Дом".

У стартовому складі української команди був вихованець клубу Ярослав Ракицький, який приєднався для участі в благодійних іграх (зіграв за гірників уперше з 2018 року), а керував діями підопічних Роберто Де Дзербі, який повернувся на тренерську лаву.

Двома голами відзначився Михайло Мудрик (перший — з пенальті). Хазяї поля зуміли відігратися на останніх хвилинах матчу (2:2).

А на останній хвилині гри відбулася знакова заміна. Замість Михайла Мудрика на поле вийшов 12-річний Дмитро Кеда, який разом з родиною зміг вирватися із заблокованого окупантами Маріуполя.

Саме Діма став героєм зустрічі, після сольного проходу перегравши воротаря та забивши переможний м'яч. Так, з рахунком 3:2, "Шахтар" у благодійному матчі випередив "Лехію".

Дмитро — уболівальник "Шахтаря", родом з Харцизька. Тож хлопцеві довелося тікати від війни двічі. У Маріуполі він перебував до останнього, ховався в місцевому драмтеатрі. Тато Дмитра працює на "Азовсталі", а мама — на меткомбінаті імені Ілліча.