"Ридала від щастя": акторка Лариса Кадочникова згадала про останню зустріч із Параджановим

Лариса Кадочникова. Фото: kanaldom.tv

Акторка театру та кіно, народна артистка України та легендарна Марічка з "Тіней забутих предків" Сергія Параджанова Лариса Кадочникова розповіла у програмі "Точка опори" про свою останню зустріч із видатним кінорежисером.

Остання зустріч Лариси Кадочникової із Сергієм Параджановим відбулася на ювілей акторки. Тоді видатник кінодіяч вже важко хворів. 

"Я дістала номер Параджанова, хоч Осика (режисер Леонід Осика, — ред.) сказав, що до нього нереально додзвонитися і він у поганому стані. Я зателефонувала, а він взяв слухавку. Я запросила його на свій ювілей, він погодився", — згадала Лариса.

Сергій Параджанов приїхав пізно ввечері напередодні дня народження акторки. Привіз коньяк, трави, солодощі. 

"Я ридала від щастя. Наступного дня ввечері він теж був, не виступав, сидів у самому кінці. А наприкінці вечора вийшов у золотій шалі. Було дуже ефектно, здійнялися гучні оплески. Він побажав мені щастя і більше нічого. Тоді показав фрагменти нового фільму, розповідав про себе. Мій вечір перетворився у його вечір. Оце була наша остання зустріч", — додала вона.

Повна версія інтерв'ю: "Я тепер нічого не боюся": акторка Лариса Кадочникова у програмі "Точка опори"

Нагадаємо, Лариса Кадочникова — акторка театру та кіно, лауреат державної премії України імені Тараса Шевченка, народна артистка України, легендарна Марічка з визнаного світом кіношедевру Сергія Параджанова "Тіні забутих предків". Була дружиною режисера і оператора Юрія Іллєнка. Знялася в його стрічках "Білий птах з чорною ознакою", "Вечір на Івана Купала", "Криниця для спраглих".  Зараз Лариса Кадочникова працює в Національному академічному драматичному театрі імені Лесі Українки. Після початку повномасштабного вторгнення Росії лишилася в Києві. 

Попередні випуски "Точки опори":

Медіа-партнери
Прямий ефір