Ролан Гаррос-2024: як українські тенісисти виступили в турнірі серії Grand Slam у Парижі

Еліна Світоліна. Фото: gettyimages.com

Корти паризького тенісного центру "Ролан Гаррос" привітали переможців Відкритого чемпіонату Франції та одразу перейшли на олімпійський час. Велика гра повернеться туди вже у липні. Про турнір серії Grand Slam у Парижі розповідається у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

На Ролан Гаррос-2024 в основі жіночого одиночного розряду грали шість українок: Еліна Світоліна, Марта Костюк, Даяна Ястремська, Ангеліна Калініна, Леся Цуренко, Юлія Стародубцева. Також у кваліфікації виступили Дар'я Снігур та Катаріна Завацька. Далі за всіх по сітці пройшла Світоліна, яка зупинилася на стадії 1/8 фіналу. Ястремська вилетіла у третьому раунді, Костюк програла у 1/32 фіналу. Калініна, Цуренко та Стародубцева завершили виступи у столиці Франції вже в першому раунді. Титул у жінок виграла полька Іга Свьонтек, за що отримала 2 400 000 євро. Вона вже втретє поспіль перемогла у Відкритому чемпіонаті Франції.

У жіночому парному розряді виступили: Ангеліна Калініна та Даяна Ястремська (в одному дуеті), Людмила Кіченок, Надія Кіченок та Марта Костюк. Далі за всіх пробилася Марта, яка разом із румункою Єленою-Габріелою Русе дісталася півфіналу.

Марта Костюк. Фото: gettyimages.com

Ястремська та Калініна вилетіли вже на старті. Непогано виступила і Надія Кіченок, яка разом із японкою Мію Като дійшла до чвертьфіналу. Людмила Кіченок з Альоною Остапенко (Латвія) завершили виступ у 1/16 фіналу.

Щодо чоловіків, то Віталій Сачко не зумів подолати перший раунд кваліфікації, а Денис Молчанов вилетів на старті парного розряду. Перший особистий титул на кортах "Ролан Гаррос" здобув Карлос Алькарас (Іспанія). В активі 21-річного тенісиста — три титули серії Grand Slam.

На Олімпіаді-2024 у Парижі Україну гарантовано представлятимуть Світоліна, Костюк і Ястремська. Сестри Кіченок також гарантовано виступлять на Іграх у дуеті.

Читайте також: Марта Костюк стала першою ракеткою України

Прямий ефір