Рекордний флешмоб і пам'ятний знак вагою 5,5 тонн: в Україні відзначили День матері (ВІДЕО)

Валун мечтаний. Скриншот видео: kanaldom.tv

День матері святкують сьогодні в Україні. Більше тисячі жінок в цьому році відзначені указом президента звання "Мати-героїня". Його отримали українки, які виховали до 8-річного віку п'ятьох і більше дітей. Спеціальний пам'ятний знак відкрили сьогодні до Дня матері в Маріїнському парку в Києві, інформує "Дом".

А в соцмережах дорослі "діти" запустили флешмоб "Моя мама — найкраща" і планують встановити рекорд за кількістю учасників з усієї України.

"Ми очікуємо за підсумками чотиризначні цифри та сподіваємося на нове досягнення України", — сказав експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін.

Фото з коханою мамою опублікувала і власниця титулу "Найсильніша жінка планети" Ольга Лящук.

"Подружка, кохана людина, яка завжди поруч, яка завжди підтримує, яка ніколи мені нічого не забороняла. Вона каже: хочеш — роби!", — розповіла Ольга.

Бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Ольга Саладуха вважає материнство головною нагородою в житті.

"Я щаслива бути мамою, мамою моєї улюбленої донечки. І їй бажаю, щоб коли вона виросте, теж зрозуміла, що мама — це друг, мама — це найсвятіше, мама — підтримка, мама завжди буде поруч, при будь-яких обставинах", — говорить спортсменка.

Своєю чергою її дочка Діана висловила такі побажання:

"Я бажаю, щоб все завжди було добре. Щоб мама була здорова, щоб все, що мама захоче, у неї було, та усі мамині бажання виконувалися".

А загадати заповітне бажання всім мамам, і не тільки їм, тепер можна буде, доторкнувшись до "Валуна мрій". Каменю вагою 5,5 тонн близько 2 млрд років. Пам'ятний знак в Маріїнському парку в Києві відкрили на честь всіх мам. Як символ вічної та невичерпної енергії, любові та доброти.

Медіа-партнери
Прямий ефір