Путін хоче "торгувати" питанням Донбасу, — Клімкін

Президенту Росії Володимиру Путіну байдуже до жителів окремих районів Донецької та Луганської областей. Донбас йому потрібен для того, щоб "торгувати" цим питанням, заявив ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі програми "5 питань на злобу дня" телеканалу "Дом".

"Він хоче торгувати цим питанням, тому що українські громадяни, які там, на Донбасі, йому не цікаві. Він буде торгуватися з новою американською адміністрацією, виторговувати якісь моменти. Вони можуть бути різні: й щодо доступу до активів, і санкційні, й інші", — вважає він.

Тому ескалація на Донбасі є свідомою, і Путін має намір скористатися нею в своїх цілях.

"Мені переслали з Луганська оголошення в під'їзді, на якому написано, що громадяни, зареєстровані на території України, мається на увазі територія, контрольована нами, вже вважаються іноземцями в Луганську. Триває така повзуча анексія, яка для Росії — гра, а для тих, хто на Донбасі, буде коштувати дуже дорого", — додав Клімкін.

Повна версія інтерв'ю: Плани Путіна та майбутнє Нормандського формату: "5 вопросов на злобу дня" з Павлом Клімкіним

Нагадаємо, раніше в Офісі президента, коментуючи переговори лідерів Франції, Німеччини та Росії, заявили, що ніякі рішення про Україну без участі України не ухвалюватимуться.

Медіа-партнери
Прямий ефір