Виробництво літаків для ЗСУ почало підприємство "Антонов" (ВІДЕО)

Фото: ДП "Антонов"

Державне підприємство "Антонов" почало виробництво військово-транспортних літаків Ан-178 для Збройних сил України.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "Дом" розповів генеральний директор державного концерну "Укроборонпром" Юрій Гусєв.

Над цим замовленням працюють 3,5 тис. людей.

"Ми це замовлення для нашої країни, для нашого Міністерства оборони зробимо не тільки вчасно, а ще й гідно і на висоті. Ми вважаємо, що це тільки початок. Згідно з контрактом, перший літак буде в першій половині 2023 року, другий і третій — через кожні три місяці", — розповів в. о. генерального директора державного підприємства "Антонов" Сергій Бичков.

У грудні Міноборони та ДП "Антонов" підписали меморандум про співпрацю. Три літаки для ЗСУ — це тільки перше замовлення. В "Укроборонпромі" впевнені, що це стане стартом для укладення нових контрактів.

"Вперше за історію незалежної країни три нових літаки Ан-178 будуть побудовані для Збройних сил України. Це тільки перший етап тієї амбітної програми, яку президент нам доручив реалізовувати", — зазначає генеральний директор державного концерну "Укроборонпром" Юрій Гусєв.

Договір про фінансування підписали 31 грудня 2020 року.

На підприємстві кажуть, що до літаків сімейства Ан значну зацікавленість мають і замовники з-за кордону. Так, зараз у виробництві є замовлення за кількома міжнародними контрактами.

Читайте також: Модернізований тренувальний літак передали українській армії

Медіа-партнери
Прямий ефір