Програму "Имею право" телеканалу "Дом" представили на міжнародній онлайнконференції

Шефредакторка програми "Имею право" державного телеканалу "Дом" Карина Самохвалова взяла участь в міжнародній онлайнконференції "KILAK-2021: COVID — (р)еволюція правової допомоги", яка триває 4-5 березня.

У своєму виступі Карина Самохвалова розповіла про новий щоденний соціально-правовий проєкт "Имею право", основна мета якого — допомогти людям отримати відповіді на найпоширеніші правові питання. Телеконсультантами виступають юристи системи безоплатної правової допомоги (БПД) Міністерства юстиції України.

"Скільки триває одна юридична консультація? В середньому 5 хвилин. Стільки ж триває й наша програма. За цей час мешканці окупованих територій та "сірої зони" можуть отримати безкоштовну професійну консультацію від найкращих юристів країни. Правові експерти роз'яснюють порядок спадкування майна, аспекти сімейного права — розірвання шлюбу, розділ майна, аліменти, а також житлові, адміністративні та земельні права. Часто такі консультації — це крок до розуміння того, які ж питання цікавлять наших громадян, і від того, яку відповідь вони отримають, буде залежати і їхнє ставлення до держави Україна", — пояснила Карина Самохвалова.

Всі консультації відбуваються онлайн і транслюються в ефірі та на сайті телеканалу "Дом". Жителі тимчасово окупованих територій надсилають свої запитання до редакції програми та до центрів БПД.

Самохвалова зазначила, що часто люди, подивившись програму "Имею право" і вирішивши своє питання за допомогою отриманої правової інформації, надсилають листи подяки за корисні юридичні поради.

Читайте також: "Имею право": як розірвати шлюб з мешканцем окупованої території (ВІДЕО)

В онлайнконференції "KILAK-2021: COVID — (р)еволюція правової допомоги" також взяли участь представники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції, правові експерти, відомі юристи та адвокати.

Крім того, у заході взяли участь міжнародні партнери:

  • Манал Фоуані, заступниця постійної представниці ПРООН в Україні;
  • Алан Патерсон, глава Міжнародної групи правовової допомоги;
  • Наїра Аветисян, керівник програм захисту дітей Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ);
  • Костянтин Дегтярьов, професор Школи права і соціальної справедливості Університету Ліверпуля (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії).

Читайте також: Як пенсіонерам ОРДЛО продовжити дію картки "Ощадбанку", розповіла юристка (ВІДЕО)

Нагадаємо, щоденний соціально-правовий проєкт "Имею право" виходить на телеканалі "Дом" щобудня о 17:15 із повтором об 11:30, а також на телеканалі UATV о 15:40.

Програма допомагає жителям тимчасово окупованих територій і "сірої зони" отримати відповіді на найпоширеніші юридичні та побутові питання. Своє запитання можна поставити:

  • за електронною поштою проєкту "Имею право" [email protected];
  • на Facebook-сторінці телеканалу "Дом";
  • зателефонувавши на єдиний номер системи безоплатної правової допомоги (БПД) 080-021-31- 03, скачавши мобільний додаток "Безоплатна правова допомога" або звернувшись безпосередньо в один із 538 офісів БПД в вашому регіоні для особистих консультацій.
Медіа-партнери
Прямий ефір